GIDENTA - Odontologijos Klinika Vilniuje

Burnos higiena

Sveika burnos ertmė užtikrina ne tik gyvenimo kokybę, bet ir apsaugo nuo kai kurių ligų, palaiko gerą sveikatą. Todėl kiekvienas turi skirti pakankamą dėmesį burnos higienai, subalansuotai mitybai, laiku gydyti dantų susirgimus.

Pagrindinė dantų ir jų periodonto ligų profilaktikos priemonė – tai profesionali burnos ertmės higiena. Atvykus į burnos higienos kabinetą, jums bus išsamiai paaiškinta dantų valymo metodika, individualiai parinkta dantų pasta, numatytas sekantis vizitas profilaktiniam patikrinimui. Higienos procedūros atliekamos vieno ar dviejų vizitų metu, prieš tai, jei pageidaujama, nuskausminus valomų dantų grupę.

Dantų konkrementai pašalinami nuo kiekvieno danties ultragarsinio skalerio pagalba, o giliau dantenų kišenėse esančius konkrementus šaliname rankiniu būdu specialiais instrumentais.

Nuvalius apnašas ir konkrementus, dantys iš visų pusių nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis bei guminiais diskeliais. Taip nupoliruoti dantų paviršiai būna atsparesni apnašų ir akmenų kaupimuisi.

Dar nesilankėte pas mus?Registruokitės ir gaukite nemokamą konsultaciją!

Susisiekite su mumisRašykite, skambinkite arba ateikite pas mus!

Deimante
Labai gera,savo darba zinanti,profesonali ir maloni gydytoja Olga Siniakova,labai esu jai dekinga. Siunciu jai visus savo seimos narius ir draugus.
Daugiau atsiliepimų

Palikite atsiliepimą